Logo STAJNIA BAJKA 
 

WIEŚCI ZE STAJNI


Archiwum

OfertaKonna edukacja

Dla placówek oświatowych i innych podmiotów organizujemy lekcje pokazowe przybliżające kulisy życia stajni i pracy przy koniach. Lekcje pokazowe odbywają się według ustalonego scenariusza:

Konik orange

Przywitanie uczestników i zapoznanie ich z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa użytkowania koni. Prezentacja działalności stajni, mieszkających w niej zwierząt oraz zwyczajów ich życia (30 minut).

Konik black

Zapoznanie się z podstawowym sprzętem jeździeckim połączone z praktycznym przygotowaniem 2 koni do jazdy – ich czyszczenie i siodłanie (30 minut).

Konik orange

Oprowadzanie chętnych uczestników na przygotowanych wcześniej koniach oraz wyjazd na przejażdżkę bryczką konną – realizowane w podziale na grupy. W międzyczasie możliwość korzystania z cateringu w postaci kiełbasek pieczonych nad ogniskiem, przekąsek, ciepłych lub zimnych napojów (120 minut).

Konik black

Konkursy sprawnościowe związane z tematyką jeździecką (opcjonalnie, 60 minut).

Konik orange

Pożegnanie uczestników słodką niespodzianką (opcjonalnie).

W zajęciach może wziąć udział od 10 do 35 osób. Lekcja pokazowa trwa 2-3h, a czas jej trwania może ulec zmianie w zależności od ilości uczestników. Na życzenie opiekuna grupy program wizyty może ulec modyfikacjom i uwzględniać dodatkowe punkty, np. karmienie koni, przedstawienie historii użytkowania koni przez człowieka itp.

Koszt udziału w lekcji pokazowej wynosi 15-30zł i może być negocjowany indywidualnie, w zależności od programu i ilości uczestników.

Wizyta klasy z ZS3 w Puławach Wizyta klasy z ZS3 w Puławach Wizyta klasy z ZS3 w Puławach Wizyta klasy z ZS3 w Puławach Wizyta klasy z ZS3 w Puławach

Cennik usług stajni


Puławy (c)2010-2019 www.stajniabajka.pl